O blogu


Podobno każdy z nas jest w jakiejś dziedzinie mistrzem świata. Gdyby się nad tym zastanowić, to ja jestem mistrzem świata w znajdywaniu czasu na chwilę z książką. Umiem czytać wszędzie o najdziwniejszych porach, czasami robiąc jednocześnie tysiąc innych rzeczy, czasami w skupieniu i ciszy. Ale jedno jest pewne - na pewno nie czytam wszystkiego. Książek jest tyle, że szkoda czasu, na byle co.

Tak samo jest z filmami - jestem kinomaniaczką, ale również mamą, żoną, pracownikiem korporacji. Dlatego czas jest dla mnie bardzo cenny, chcę go trwonić tylko na wartościowe filmy i książki.

Blog powstał z myślą o osobach podobnych do mnie - jeżeli uwielbiacie filmy, książki, teatr, ale czasem nie wiecie, po co sięgnąć, zapraszam na tę stronę. Będę polecać tu naprawdę dobrą literaturę i filmy - takie, które robią wrażenie i pozostaną w Waszej pamięci, skłonią do przemyśleń. Być może od czasu do czasu pojawi się ostrzeżenie przed jakimś rozczarowaniem, jednak moim głównym zamierzeniem jest prezentacja prawdziwych perełek.

2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze ujęte. Szczególnie opinia o marnowaniu czasu na wszech otaczający nas chłam jest mi równie bliska. Może się Pani zgodzi ale ciężko teraz wyłuskać coś nowego, a dobrego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się. Czas trzeba zachować tylko na to co rzeczywiście jest tego czasu warte. Fajne miejsce, będę zaglądać. Wszystkiego dobrego 😊

    www.kasinyswiat.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń