20 kwietnia 2016

Którą kobietą z "Gry o tron" jesteś?

quiz
Już za chwileczkę, za dni parę, a dokładnie  24 kwietnia ruszy najnowszy  - szósty już sezon jednego z moich ulubionych seriali - "Gry o tron". Chyba nie ma osoby, której nie wciągnęłaby walka między Starkami i Lannisterami.  Z tej okazji dla wszystkich czytelniczek bloga niespodzianka - przygotowałam dla Was quiz.  Sprawdźcie, którą postacią z "Gry o Tron" jesteście?


"Gra o Tron" to prawdziwa galeria fantastycznych postaci. Ja zdecydowanie najbardziej lubię oglądać przygody "płci pięknej" - o ileż są ciekawsze i mniej przewidywalne są kobiety niż ich towarzysze przeciwnej płci. Nie ma znaczenia, czy stoją po ciemnej, czy po jasnej stronie mocy - wszystkie są bezapelacyjnie fascynujące. Zastanawiałyście się kiedyś, czy któraś z nich nie przypomina Was samych? Ja wielokrotnie - stąd właśnie pomysł na poniższą zabawę. Rozwiążcie poniższy quiz i koniecznie dajcie znać, jaka odpowiedź Wam wyszła :)

PS. Quiz ma 5 pytań oznaczonych cyframi. Ostatnie (w języku angielskim) to reklama portalu quizowego - nie musicie tego klikać :)

Quiz znajdziecie pod poniższym linkiem:

Którą kobietą z "Gry o Tron" jesteś?:Udostępnij:

0 komentarze:

Prześlij komentarz