2 czerwca 2017

O przeznaczeniu i energii wszechświata

Mistrz i zielonooka nadzieja

Oj długo zastanawiałam się jak napisać o tej książce. Trudno tu mówić o jakiejś fabule, opowiedzieć treść… Więc jak? Zacznę od autorki, bo ona jest kluczem do całej zagadki.

Johanna Kern, niegdyś aktorka a obecnie filmowiec zaangażowany w większość aspektów tworzenia obrazów – scenariusz, reżyserię, produkcję. Po przeprowadzce z rodziną do Kanady zaczęła doznawać wizji, wchodzić w trans. Nie była wcześniej szczególnie zainteresowana aspektami czakr, karmy, energii. Ot normalna dziewczyna z duszą ciekawą świata i otwartą na przygody. „Mistrz i zielonooka nadzieja” to zapiski z jej spotkań z duchowym mistrzem i nauk, jakie od niego pobierała przenosząc się w transie do miejsc, gdzie skupia się energia wszechświata.

Mistrz i zielonooka nadzieja

Jaki jest sens życia? Dlaczego spotyka nas to, co nas spotyka? Dlaczego mam w życiu pecha a innym wszystko układa się jak po maśle? Jeżeli zastanawiałeś się czasem nad podobnymi kwestiami, Johanna pomoże znaleźć Ci odpowiedź.  „Mistrz i zielonooka nadzieja” to lekcje rozwoju świadomości przetłumaczone „z języka duchowego na nasze”, wyjaśnione w prosty, zrozumiały nawet dla laika sposób.

Każdy z nas ma przeznaczoną jakąś drogę, w wyniku splotów okoliczności może gubić się, błądzić. Johanna Kern w książce uczy jak czytać drogowskazy, które wskazują właściwy cel, kiedy my podążając za rozumem idziemy w stronę iluzji. I tak koniec końców dopadnie nas Cie to, co jest Ci przeznaczone. Pytanie tylko kiedy i jak żmudną drogę będziesz musiał przejść, aby tam dotrzeć.

Mistrz i zielonooka nadzieja


Johanna uczy jak odpuścić i poddać się prawom wszechświata, dając sobie w ten sposób prawo do szczęścia – nie wywalczonego, wydrapanego pazurami i zębami, ale takiego, które przyjdzie do nas samo i otoczy ciepłem w niezauważalny na pierwszy rzut oka sposób.

Autorka dostała niezwykły dar. Nauczyła się widzieć więcej niż inni. Wykorzystywała go jako uzdrowicielka a teraz także jako… hmm… mentorka? To chyba dobra nazwa. Swoje przemyślenia, afirmacje i nauki spisuje na blogu. Polecam - wyjaśni Ci o wiele więcej niż ja umiałam opisać tutaj.

Co ważne, ta pozycja to nie żadnego rodzaju poradnik czy książka coachingowa. Nie ma tu krzty moralizatorstwa. Raczej po prostu relacje z ezoterycznych lekcji, opowieść o otaczającej nas energii, prawach rządzących wszechświatem. 

Mistrz i zielonooka nadziejaTa książka to nie jest lektura dla każdego. To strefa, którą łatwo wyszydzić, poddać racjonalnym osądom i wyśmiać. To książka dla osób o otwartych głowach i sercach, które wierzą, że poza szkiełkiem i okiem istnieje coś jeszcze i chcą to zgłębić.  Mnie, choć jestem z natury sceptyczna, Johanna Kern przekonała i jestem pewna, że jeszcze nie raz wrócę do tej pozycji. Bo warto. 

"Mistrz i zielonooka nadzieja." Johanna Kern

Wydawnictwo:  Self Publishing

Liczba Stron:    240

Kategoria:        Poradnik
Udostępnij:

0 komentarze:

Prześlij komentarz